ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

کفسابی

کفسابی

کفسابی یکی از مهمترین بخش های اتمام کار ساختمان، واحد، پارکینگ، شرکت، واحدهای تجاری و مسکونی و... می باشد، همچنین ازسنگسابی برای یکدست کردن کفپوش و براق شدن سنگ استفاده می شود .

به جرأت می توان گفت که کفسابی یکی از بهترین خدمات زیباسازی  واحد و جاهایی است که داری کف سنگ های مانند دهبیت، مرمر ،گوهری، سرسالین وهزاران سنگ دیگر است ؛ از کفسابی برای جلوگیری از سیاه شدن سنگ استفاده میشود .

 مدت زمان اتمام کفسابی بسته به نوع سنگ و متراژ کار متفاوت است ، دستگاه سنگسابی دو نوع است که یک نوع دستگاه سه فاز و نوع دیگر دستگاه تک فاز نام دارد ، از دستگاه سه فاز در جاهایی که دارای برق سه فاز هستند استفاده میشود چرا که قدرت زیادی دارد و کار را با کیفیت عالی انجام می دهد واما از دستگاه تک فاز که دستگاهی ضعیف است در کارهایی که دارای برق سه فاز نیستند استفاده می شود ، همچنین از دستگاه تک فاز کمتر استفاده میشود چرا که هم مدت زمان زیادی صرف می شود وهم هزینه ی بیشتری نسبت به دستگاه سه فاز دارد .

در رابطه با چگونگی کارسنگسابی باید به این نکته توجه نمود که برای انجام سنگ سابی از سنگ های مخصوص کفسابی استفاده میشود که عبارت اند از لقمه سنگ 36,46,50,80,120,220,400,600,800 , و ساب آخر که مشهور به لقمه ی ایتالیایی ویا ساب پرداخت است ؛ از ساب لقمه ایتالیایی برای شفافیت فوق العاده سنگ استفاده می شود .

کفسابی ایرانیان

چه کسی آنلاین است؟

ما 23532 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نظرات توییتر

 نمای ساختمانآقای امیدوار: لطفا در رابطه با مواد ی که در زمینه شستشوی

ساختمان استفاده می نمایید توضیح بیشتر دهید    

 

    آقای محمدی: فیلم نیز از نمای ساختمان قرار بدین    کفسابی ایرانیان

 

   آقای صالحی مقدم: لطفا مطالب آموزشی را افزایش دهید    کفسابی و شستشوی نمای ساختمان

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما